Jak nosić czarną sukienkę?

Klasyczna "mała czarna" wprowadzona przez Coco Chanel pasuje na każde wyjście oraz możesz ją ubierać na przeróżne sposoby.

Można w takiej iść do biura, na imprezę czy rodzinne spotkanie, dobierz tylko kilka należytych dodatków i kompletnie ją zmienisz. Wiele kobiet na świecie na fundamencie małej czarnej składa sobie świetną garderobę.

To kilka porad, w jaki sposób ubierać małą czarną aby wyróżnić się z tłumu.

Do pracy: dostosowana czarna sukienka z zaskakującą biżuterią big size, jaka przykuwa wzrok, może łańcuch lub minimalistyczne rzemyki. Druga opcja to mała czarna w klasycznym wydaniu z marynarką a do tego w zależności od temperatury kryjące rajstopy bądź pończochy.

Na zabawę: mała czarna z jedwabn ym sweterkiem będzie wyglądać luzacko, ale modnie, inna propozycja to mała czarna plus szpilki - na każde wyjścia na imprezę, a na wyjście z przyjaciółmi dobierz do tego baleriny albo trampki, dobierz fajne dodatki i zwracaj uwagę! Jeśli ubóstwiasz kolorowe bransolety załóż je do czarnej sukienki, a z pewnością ożywisz mocno swój look, dzięki eleganckiej kiecce nie będziesz wyglądać kiczowato.

W zależności od tego, jakie akcesoria dobierzesz do swojej sukienki możesz dostosować ją do rozmaitych uroczystości i nosić na mnóstwo sposobów. Mam nadzieję, że ten zwięzły artykuł rozwiał Twoje wahania, jeśli jeszcze nie posiadasz takiej sukienki we własnej garderobie - szybko biegnij do sklepu!

W jaki sposób ubrać się modnie?

Może się wydać, że moda jest bardzo przelotna, a przy tym kosztowna. W dzisiejszym poście pragniemy pokazać, że nie musisz wydawać majątku żeby wyglądać modnie.

Wystarczy, że będziesz trzymać się paru porad, zaś Twoja garderoba będzie atrakcyjna i oszałamiająca niezależnie od roku.

1. Przygotuj własną garderobę, zdecyduj, jakich ciuchów już nie ubierasz czy nie chcesz - oddaj je gdzieś albo sprzedaj - będziesz potrzebowała dużo miejsca na kolejne stroje, ktoś inny może bardziej będzie się cieszył z ubrań, których Ty już nie chcesz.

2. Poznaj swój typ sylwetki i właściwe fasony. W trakcie wizyty w galerii pamiętaj o zasadach, jakie są korzystne dla Twojego rodzaju urody, wtedy na pewno zakupisz stroje, które nie znudzą Ci się szybko i będą odpowiednie na różne wyjścia.

3. Zastanów się nad swoim ubiorem: jakie kroje lubisz nosić, w czym komfortowo się czujesz, również nad tym czym się zajmujesz - ponieważ to często ma wpływ na nasz ubiór.

4. Idź na zakupy! Pamiętaj, że nie musisz zapłacić majątku: wybierz parę ubrań, jakie są ponadczasowe oraz bez trudu możesz je zestawiać razem. W ten sposób w żadnym wypadku nie pożałujesz wyboru. Jeśli nie jesteś pewna weź przyjaciółkę na zakupy, ona na pewno rzeczowo oszacuje w czym Ci najlepiej.

5. Dobierz parę dodatków, butów oraz biżuterii i zobacz, jak dobierać je ze sobą, to wbrew pozorom istotny fragment ubioru. Dzięki biżuterii można stworzyć absolutnie nowy strój w innym charakterze ubierając te same ciuchy!

Przeanalizuj szczegółowo własną garderobę a na kolejne zakupy prawidłowo się przygotuj, wtedy wyjdziesz z nich pełna energii oraz nowych pomysłów.